| Thesimplecat a întrebat:

Ce imi puteti spune despre asta: un baiat ma intreaba des despre situatia in dragoste si asa daca plac pe cineva dar nu se simte comod sa vorbeasca el cu mine despre asa ceva. Ce credeti? Ofer funda multumesc!

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dacă îl placi sărută-l. Dacă nu dă-i pace.

| LoredanaS19 a răspuns:

Parerea mea este ca poate te place si pe tine si pe alta si nu stie in ce directie sa mearga, adica daca te tot intreaba daca placi pe cineva, e clar ca chiar este foarte interesat de chestia asta(acesta ar fi motivul ca te place), dar faptul ca nu se simte comod ca el sa vorbeasca despre asta este ori ca place si alta fata si nu vrea sa zica nimic pana nu stie ceva concret, ori te place doar pe tine si ii e frica/rusine sa spuna.Ar trebui sa incerci sa afli asta de la el, incearca sa ii castigi increderea si cu siguranta iti va spune ceea ce simte happy