| boboletzo a întrebat:

Ce imi recomandati: unde sa merg la aqua parc sau la paradisul acvatic in brasov? care e mai frumos? pentru cel mai detaliat raspuns dau funda!

4 răspunsuri:
| Crystina_6663 a răspuns:

Am fost la paradisul acvatic din brasov da nu e asa fain ii super la aqua parca oaa il ador te vei simtii fffffffffff bine acolohappy deci bestial am stat acolo 1 saptamana si as mai vr sa ma duc mersi fundita?happypuppy dog eyes

| gokart a răspuns:

Recomand parcul din Brasov. Cel din Deva este mai degraba un SPA ceva mai mare. In Brasov gasesti mai multe tobogane, etc. Distractie placuta happy

| Iulia_1200 a răspuns:

Paradisul Actvatic din Brasov! Aproape mereu merg acolo.este super! Au o multime de piscine, au si jacuzzi ( scuze nu stiu cum se scrie laughing ) au si camere speciale de relaxaree si topoganee mari cu apaaa love struck este super si cand inoti in apa aceea ai senzatia ca esti in apa din ocean si inoti prin valuri love struck este super. iti recomand cu sinceritate sa mergi acolo love struck si e si ieftin

| RaduCilaa a răspuns:

Eu iti spun sa merg la paradisul acvatic este apa calda in interior are topogane mari adica ma rog si aqua parc e foarte frumos numai ca are apa ingrozitor de rece. apropo paradisul acvatic are si o piscina interioara care iese si afara.(asta recomand eu )