| Deniz23 a întrebat:

Ce importantă are dacă mai esti virgin sau nu?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu are. voi puneți pe ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru tine nu are?

| aditimus a răspuns:

Adevarul este ca e singurul lucru bun cu care te nasti, dupa ce il dai incepe deja sa se uzeze daca ma intelegi ce vreau sa zic.

| Violleta2022 a răspuns:

Are importanta doar daca esti o persoana foarte credincioasa care doreste sa fie pura, cand intra in biserica.
In principiu, virginitatea conteaza doar pentru partneri, iar daca unul din ei nu mai este virgin, nici celalalt nu ar avea motive sa fie, sau sa dea socoteala de ce nu este.

| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea reprezinta o simpla notiune, o stare de fapt a carei existenta sau lipsa nu produce in niciun caz nici un minim avantaj si in consecinta poate fi apreciata ca fiind total lipsita de importanta.

| Celcestietot a răspuns:

Putin acolo are, deoarece se poate face o idee despre acea persoana, bineinteles ca afland cauzele.

| Sofer a răspuns:

Nu are ca tot la un moment dat vei face sex.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca te intreaba cineva ii spui asa: "am fu+tu+to pe mata" s-au "e strict confidential si nu te priveste pe tine" ca daca ii raspunzi cu da s-au nu demonstrezi ca esti prost si te faci de ras.

Pe nimeni nu intereseaza de lucruriile tale personale tu decizi daca e important s-au nu treaba asta cu virginitatea.
Si daca esti si daca nu, sa nu spui la nimeni iar in cazul in care te intreaba maicata daca ai facut ii spui adevarul.

Inca ceva frate, nu trebuia sa pui intrebarea dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are importanta pentru cine apreciaza puritatea. E mare lucru in 2020 sa mai gasesti pe cineva "curat" din punctul asta de vedere. Taina casatoriei trebuie facuta cu doi oameni puri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna