| Zburlitul a întrebat:

Ce Impresii aveti despre sexul anal, si oral. vreau foarte multe pareri si detalii.

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Nu am nici o impresie si nici o parere.
Sunt lucruri normale, se practica, nu este nimic rusinos sau anormal.

| briosicabriosel a răspuns:

Buna dupa parerea mea sexul oral este ok daca aveti grija la igiena, dar despre cel anal nu am o idee prea buna pentru ca pot aparea fisuri anale care ii cauzeaza fetei dureri mari si in primul rand nu este igienic mai ales daca nu folositi un prezervativ, si in primele momente ii creezi fete discomfort dar dupaceea placere, si nu trebuie sa fi "salbatic" si foarte foarte atent... sper ca te-am ajutat

| doarEu001 a răspuns:

Pana sa practic sexul oral eram total dezgustata si impotriva.acum sunt de alta parere deoarece il fac cu persoana iubita si nu mai vad ceva anormal in asta.cu sexul anal nu sunt de acord pentru ca in timp muschii se slabesc si exista riscul "accidentelor", nu este foarte igienic si pot aparea fisuri anale cu a spus si teiubesc_6409. oricum asta ramane la aprecierea fiecaruia.doar pentru ca multi nu recunosc ca practica sex oral sau anal nu inseamna ca este si adevarat ca nu fac.multi avem tendinda de a nega de frica sa nu fim catalogati gresit.dar daca asta se intampla intr-un cuplu unde exista iubire si incredere de ce nuhappy