| auricamanole a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat te intreaba daca mai esti virgina sau nu? Intreb asta deoarece un prieten nu il cunosc de foarte mult timp m-a intrebat asta. Si daca mai conteaza virginitatea in anul 2017?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vrea doar sa faca o gluma proasta sau sa isi bata joc de tine. Sigur ca virginitatea conteaza, dar asta te poate intreba doar o persoana cu care ai o relatie stabila si serioasa, nu un prieten pe care il cunosti de cateva luni, este foarte nepoliticos din partea lui

| auricamanole explică (pentru Brigaela):

Multumesc pentru raspuns!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca pentru el conteaza daca esti sau nu virgina.

| SG1995 a răspuns:

Păi e la mintea cocoșului că vrea să facă sex cu tine dacă te-a întrebat asta, dar mă așteptam să fie mai subtil. laughing

| WaterDrop a răspuns:

Inseamna ca este o persoana nesigura pe el sau sufera de cine stie ce alte probleme psihice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca sunt fete care viseaza sa fie dezvirginate in noaptea nuntii. Ce vroia el sa zica de fapt este ca ii place de tine si ar dori sa faca sex cu tine
Daca esti inca virgina si el nu are de gand neaparat o relatie serioasa atunco faptul ca esti virgina e un punct in minus. Nu vrea sa te faca sa suferi ca ti-ai pierdut virginitatea cu el. Daca nu esti inca virgina e un punct in plus si probabil va avansa cu propunerile. Ideea e ca nu vrea sa fie primul sa nu foe el cel care te va dezvirgina. Nu cred ca e cazul tau dar cred ca sunt fete pentru care devirginarea egala maritis. Probabil el a avut o astfel de experienta.

| auricamanole explică (pentru anonim_4396):

Da, deci de fiecare data cand vb la telefon deschide subiectul acesta si face tot felul de glumee..nu stiu exact ce se petrece in mintea lui.

| DavidoffUser a răspuns:

Supra-analizezi orice gand, orice intrebare si daca e prietene cu tine de mult timp de ce nu l-ai intrebat pe el de ce-ti pune intrebari de genul. Poate a fost o intrebare nevinovata si era doar curios ca acum toate se dau la viata de la 14 ani, mare bai, ti-a jignit integritatea de femeie?
@TPU
Inainte sa mai dati cu pietre in om, nu-l judecati fara sa-l cunoasteti, cine stie ce conversatii au ei si cum se inteleg.

| auricamanole explică (pentru DavidoffUser):

Il cunosc de la sfarsitul lunii ianuarie el fiind a12-a si eu a11-a ..si noi nu prea am interactionat asa mult la scoala mai mult pe Facebook am reusit sa il cunosc si la telefon

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Acesta este un lucru intim pe care al trebui sa il dezvalui doar celor mai apropiate persoane si familiei tale.
Inseamna ca este interesat de tine, nu neaparat ca te place.

| orailibrail a răspuns:

Vâneaza virgine

Răspuns utilizator avertizat