| adrianajollie a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat te suna, iti promite ca o sa te sune si maine si vreo 2-3 zile nu-ti mai da niciun semn de viata?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este un baiat normal.Anormal este acela care promite sa te sune si chiar te suna!

| Debb a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu. Las totul sa vina de la sine. Nu ii dau absolut nimic de intelessi nici el mie. Daca ma suna bine, daca nu iar bine.

| RobertTmroo a răspuns:

Poate sa insemne mai multe, in primul rand poate ca nu a apucat pentru ca s-a intamplat ceva (asta e mai rar, slabe sanse, cat poate sa dureze sa iti de- un telefon...), dupa aceea poate ca i-a luat altcineva atentia si te-a uitat in acele zile sad, poate chiar a facut cu strategie totul ca sa fii exact in starea in care esti acum si sa te gandesti la el...
Dar daca tot nu te-a sunat cand ti-a promis, ar trebui sa te gandesti bine la ce fel de persoana este, la felul in care isi tine promisiunile, pentru ca din punctul meu de vedere indiferent daca e vorba de amicie, prieten,..., asa va face si in alte chestii pe viitor, deci alegerea e a ta, si asta e valabil in absolut toate relatiile., cum iti alegi amicii, prietenii, iubitul,..., asa ii ai, te vor face sa suferi sau te vor face fericitawinking.
Alegerea e a ta si multa bafta, intelepciune sa ai in asta happy!

| Maryna_1397 a răspuns:

Stai linistita poate ca nu a avut timp sa te sune, sau ca numai are credit.Mi s-a intamplat si mie dar nu era ceva grav.Si eu asteptam sa ma sune.In fiecare secunda ma uitam la ceas sa vad cat e ora si de ce nu ma suna. Dupa aia mi-a povestit ce se intemplase.Deci nu e nimic grav.Te va suna exact cand nu te asteptibig grin

| Anileda a răspuns:

Este prostlaughing

| Șttefania a răspuns:

Nu are credit!

| ema69 a răspuns:

Daca promite ceva si nu face,inseamna ca trebuie sa iti iei gandul de la el, asa va face tot timpul, va promite o gramada dar nu va face nimic...pretuieste-te mai mult si cauta pe cineva care sa te merite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. numai ca noi am avut o relatie, dupa totul s-a sfarsit asa aiurea, eu nu sunt genul sa stau sa ma rog de el sa fac crize sau altele, dar desi nu ii dau nici un semn el ma suna cam o data la 3 zile, mai mult de atat in zilele in care nu vb nu intra pe net, imediat ce vb la telefon intra, si asta reprezinta ceva. Cand ma suna se poarta cu mine frumos, vb frumos spune ca vrea: daca se pune problema s ane si vedem, asta tine doar atunci pe moment...totul revine la normal asa cum mi s-a intamp0lat si seara trecuta, asa ca sincera sa fiu nici eu nu gasesc raspuns.

| cristiana_7885 a răspuns:

Baiatul te place mult