| anonimnustiunimic a întrebat:

Ce inseamna ca penisul este in erectie si in stare fleasca?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Penis in erectie inseamna ca penisul este tare din cauza ca este plin cu sange, ca urmare a excitatie. In stare fleasca nu inseamna absolut nimic, doar o varianta a unor analfabeti a termenului de flasc.

| CoquineNoire a răspuns:

In erectie e cand nu esti prin preajma, si fleasca, atunci cand esti prin preajma.

| neutrino a răspuns:

Esec total!

| CheLoo23 a răspuns:

In limba romana si termini de strada esti satul de masturbare crede-ma sad deci crede-ma nu vreau sa fac pe cineva sa se simta prost sad esti terminat frate happy