| kytty a întrebat:

Ce inseamna cand " fata isi da drumul" in timpul actului sexual?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La femei se numeşte orgasm, la bărbaţi ejaculare; toate astea înseamnă plăcere şi este bine să fie pentru amândoi şi apogeul este atunci când reuşesc împreună în acelaşi timp.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand ajunge la orgasm, sau si cand ejaculeaza! - in urma unei excitatii foarte puternice la nivelul clitorisului, sau al punctului G, stimulat digital, cu vreo jucarie erotica, sau cu penisul, in timpul actului sexual!

| catthshshshs a răspuns:

Se numeste orgasm.

| stefangeles a răspuns:

Atunci cand se termina inseamna ca esti bun la pat si poti sa-i oferi un orgasm big grin...

| Pupily92 a răspuns:

Sau cum mai zic unii: "s-a terminat". happy

| Sylx a răspuns:

Inseamna ca atunci s-a petrecut orgasmul la ea...

| rodinescu a răspuns:

Inseamna ca ai avut o prestatie buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca se scutura si tipa.

| maria_1213 a răspuns:

Cum sa isi dea drumul fata¿?:d

| maria_1213 a răspuns:

Cum sa isi dea drumul o fatabig grin¿