| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când o fată îi zâmbeşte unui băiat de fiecare data cand il priveste?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ea vazut portofelu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I s-a sculat ****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il place, il asteapta, il vrea.dar nu asteapta prea mult. daca ii va zambi ei altu, o vei pierde.

| WeAreSmart a răspuns:

S-a indragostit si se rusineaza

| Cigarettă a răspuns:

Ori te place, ori vrea să fie "drăguţă" cu tine, dar de cele mai multe ori 100% te place happy

| Bdtd04 a răspuns:

Ceva o atrage la baiatul respectiv. Nu ma refer in special la atractia fizica. Daca fata ii zambeste, chiar ii place ceea ce baiatul face. E un lucru bunwinking

| Elenaeli22 a răspuns:

Inseamna ca il place.Asa ii fac si eu baiatului pe care il plac.

| Brunette67 a răspuns:

Ca il place, e logic