| Redline25 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata raspunde sec la mesaje si dupa destul de mult timp, adica 1 ora 2 chiar si mai mult? Daca nu o caut eu ma cauta ea, dar cand isi aduce aminte laughing Acum o saptamana mi-a spus ca ma place, ne-am si sarutat. De ce se comporta asa?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

I-ai dat destul de mult timp 1 ora sau 2?
Pai ala a fost un raspuns super rapid, fiindca omul poate raspunde intr-o zi sau doua, cand are timp.
Poate este ocupata, poate are de invatat, poate are lucrurui importante de rezolvant, nu sa stea toata ziua cu ochii in mesaje. Ai rabdare, ca va raspunde ea, cand are timp de tine.

| Redline25 explică (pentru Violleta2022):

Nu e ocupata, dar fie sa zicem ca ar fi ocupata, tot nu mi se par normale raspunsurile acelea seci care pur si simplu blocheaza conversatia in loc sa dea continuitate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Redline25):

Fiecare are prioritati in viata si raspunde cand are chef si placere.
Ce nu-ti place tie, este problema ta.
ma repet, poate pur si simplu nu a avut chef sa stea cu telefonul in mama, poate a durut-o burta sau capul si s-a culcat.
De ce trebuie cineva sa fie obligat sa-ti raspunda imediat?
Da-i pace si nu mai insista atata, ca o pierzi.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că o interesează persoana ta.

| rapandula a răspuns:

Clar e o fata dezinteresata care merita fútuta pana i se face gaura cat galeata.