| Ben9648 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata spune că nu e pregătită să fie împreună cu un baiat, nu-i place de băiatul respectiv?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui place, are pe altul, are mai multi sau nu are incredere in indivizi

| Adry05 a răspuns:

Da, cel mai adesea. asta cu nu-s pregătită de relație e abureală, în momentu în care îți place de cineva uiți de toate barierele și vrei doar să fii cu persoana aia. Ca nu-s pregătită e ori refuz politicos ori își dă seama că ești băiat bun da nu e atrasă de tine și te ține în preajmă cu speranța că poate se trezește ceva

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o întrebi pe ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate sa insemna si acest lucru, ca baiatul sa nu se simta rprost, ca este refuzat.

| Sofer a răspuns:

Un fel de refuz.

| alina2k18 a răspuns:

Refuz politicoswinking asa fac fetele laughing

| Alexandrionelu a răspuns:

Este un refuz politicos.

| AEWPenta a răspuns:

Nu vrea sa fie cu el si o spune in asa fel sa nu doara.