| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani? facand chestia asta cand suntem imbracati

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Doar nu vrei sa stea ca in armata laughing Doamneee! Daca simte ceva pentru tine e si normal sa te mangaie, sa iti puna mana pe fund...Ii place si lui na' daca arati bine smug Poate se excita...Nu e nimic anormallaughing Chill'
Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Efectul il simti doar facand chestia asta dezbracati...

| plasticstyle a răspuns:

Intreaba-l pe el sau TPU te a strans de podoabe?:-s

| Echaursi a răspuns:

Ca vrea sa te excite, ca vrea sa sari pe el ca...ca vrea sa faceti SEX.laughing

| horry007 a răspuns:

Depinde de cat timp esti impreuna cu el.cati ani aveti si multe altele.daca imi dai datele. poate o sa te pot ajuta. daca poti da funda iti voi multumiwinking

| adrianstabul a răspuns:

Pai ce sa insemne vrea sa faca sex cu tine, mai si intrebi.

| cerbu a răspuns:

Drga anna oare ce isi doreste parteneru? cind te stringe de fund ...iti da de inteles ca te adora te vrea te iubeste adica ...sa o faceti impreuna