| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani.

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

laughingca este excitat si ca ii place; ca ar vrea sa te simti bine cand pune mana.happy

13 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Te vrea

| Pastiluţă a răspuns:

Înseamnă că e un măgar!
Fără supărare.Acum serios vorbind,el probabil te iubeşte însă poate simte nevoia să te pipăiehee hee la propriu.

Sincer nu pot să trag o concluzie că eu nu judec pe nimeni dacă nu cunosc îndeajuns de bine,dar cred că mai sunt şi băieţii de genul lui, care să şi iubească în acelaşi timp. Tu ştii mai bine cum e el. kiss
Te pup
Pa, pa

| DacaTuSpui a răspuns:

Pai inseamna ca simte o atractie pentru tine si ca si-ar dori mai mult de la tine. E ceva normal atunci cand doua persoane se afla intr-o relatie, dar sa nu se intample prea repede. Sper ca am fost destul de explicita. happy

| Betty18 a răspuns:

Vreau sa te faca sa te simti bine si te doreste, dar asta nu inseamna neaparat ca te si iubeste...de-asta tu poti sa ii dai seama din comportamentul lui

| αndï a răspuns:

Ca probabil vrea sa porneasca un intercurs sexual cu tipa respectiva, mai pe romaneste vrea sa o f*ta big grin. Sper ca te-am lamurit.
ps big grinaca vrei sa-i faci un bine lasa-l sa puna mana, nu te va deforma in niciun fel daca iti simte sanii

| QuadruplePersonality a răspuns:

Atracţie fizică big grin.

| DraPraaHaarp a răspuns:

O atractie fizica, inseamna ca te doreste, ca te iubeste:X depindebig grin

| Kazimir a răspuns:

Vrea sex clar laughing

| MiK3L a răspuns:

Ca te place.

| Tigrilă a răspuns:

Cred ca vrea sa te intrebe cu cine faci banking. Nu? care e d acord?

| Tofeni a răspuns:

Ca te-ar f...

| katyusha_6913 a răspuns:

Te doreste:Xte vrea tot mai mult.