| Denehurqueen a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îi spune unei fete că e frumoasă? fundă.

Răspuns Câştigător
| andreiul78 a răspuns:

Sunt multe cazuri:
Poate te place si vrea sa isi faca cunoscute intentiile
Poate sunteti doar prieteni dar vorbiti foarte deschis
Poate a zis asa in gluma
Poate vrea doar sa te informeze ca ii place fata ta (si doar atat)
Sunt multe cazuri, fiecare cu alta semnificatie

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Înseamnă că te consideră frumoasă. Ce era atât de greu de înțeles?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce altceva decat o declaratie de dragoste mai voalata. Inseamna ca ii place de ea si ar dori sa devina prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu e urata.

| Livelord a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, ai fost mai rapid :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Livelord):

laughingda, era un raspuns logiclaughing

| kyliejenner a răspuns:

Inseamna ca o considera frumoasa. Ce e atat de greu? straight face

| Atlas33 a răspuns:

Sunt atatea flori pe un camp si, toate sunt minunate, numai inaintea uneia insa, te opri pentru a-ti spune.E atat de frumoasa!

| shainitainii a răspuns:

Inseamna ca ii apreciaza frumusetea si a tinut sa-i faca un compliment.

| Livelord a răspuns:

Ca nu e urata.

| catelusdragalasmicut a răspuns:

Ca e frumoasa

| DollyWiitch a răspuns:

Înseamnă că vrea să fiți prieteni thinking simplu :3