| laviniabeluska11 a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îi spune unei fete că nu mai e niciuna ca ea, ca să se ardă așa penal cu el?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca esti frumoasa si vrea sa faca sex cu tine. Dupa vorbe pare un idiot!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiat istet, se joaca cu mintea fetei naive si ea pune botul, la fel cum ai pus si tu

| RAY a răspuns:

In mod clar i place de sexul cu tine, nu vad ce a spus rau acel baiat, daca asta a simtit bucurate ca l-ai facut fericit

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca baiatul respectiv si-a dat seama ca poate spera sa o "ameteasca" folosind metodele de "aburire" ca alternativa, in cazul in care nu va reusi sa o "astearna" in pat prin puterea lui de convingere.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Seductie clar.

| Emilian65 a răspuns:

Ca vrea o relatie de durata cu ea.

| Doub a răspuns:

Vrea să-şi dea foc împreună cu tine.

| R0R0 a răspuns:

Mda,linguseala.

| Oana92 a răspuns:

Toti ti-au zis ca e de bine. Sincera sa fiu, desi nu ma prea pricep la limbajul asta de mahala, cred ca acel cuvant ''penal'' nu aduce nimic bun. Cand spui despre ceva ca e ''penal'' spui ca e rau, penibil, naspa. Altfel spus nu prea cred ca i-a placut.

Dar cum ziceam, poate nu stiu eu bine laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

E un tontalau ce a vrut sa para interesant...
poate avea mai multe intelesuri.
sa te arzi cu el are doua intelesuri:adica sa te f.i cu el sau sa va dati maxime unul altuia.cred ca cel mai probabil la a doua s-a referit
iar cuvantul penal inseamna amuzant.(in contextul frazei)
niciuna nu mai e ca tine, sa isi dea maxime asa amuzante cu el.laughing

| armand69 a răspuns:

Probail ultima solutie, sau o metoda de seductie

| laviniabeluska11 explică:

Făceam sex cu el cand mi-a zis asta! laughing

| iustin123123 a răspuns (pentru laviniabeluska11):

Doamne ce copii sunt in ziua de azi, nici nu-mi imaginez ce-ai sa faci tu in viitor.Sa presupun ca ai ajuns jucaria scolii, nu?