| Yosifica a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca esti importanta pentru el?

5 răspunsuri:
| NANANAHehh a răspuns:

Ca te place! DING!

| frumixxxbubulina a răspuns:

Inseamna ca acel baiat te va iubi neconditionat

| Laviniax a răspuns:

Inseamna ca tine la tine, ca te iubeste si daca nu sunteti impreuna inseamna ca vrea ceva serios cu tine si de lunga durata, succes.

| ALEXcelEU a răspuns:

Înseamna ca, contezi ceva pentru el si probabil/sau mai mult ca sigur te place si ii pasa de tine. Daca te-am ajutat imi dai funda?

| MistocarDarRealist a răspuns:

Eee nu e greu! Inseamna ca tine cu adevarat la tine, ca te iubeste. Daca si tu crezi acelasi lucru despre el ar putea iesi o relatie frumoasa. (asta daca nu e traficant sau mai stiu eu ce)big grin