| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te saruti cu cineva

20 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Poate ca iti doresti asta sau poate te-ai gandit la persoana respectiva in ultima vreme si s-au combinat niste ganduri.

| Flav a răspuns:

Asta s-a intamplat in subinconstientul tau; tu iti doresti nespus de mult asta, iar visul ti-a indeplinit sperantele

| DiMoDi a răspuns:

Pasărea, mălai visează! happy

tundenana
| tundenana a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat mai ales cand eram adolescenta... nu inseamna nimic... probabil ca tu iti doresti acest lucru si inconstientul a lucrat si ai visat ceea ce iti doresti... in rest nu are nici o semnificatie...

mira
| mira a răspuns:

O dorinta, o obsesie, o impresie puternica dupa vizionarea unui film.Pentru talmacitorii de vise inseamna despartire. Mira

Anna
| Anna a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la persoana respectiva.

| Teardrop:] a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa visez asa ceva. daca visezi ca saruti pe cineva nu de bine. daca visezi ca estii sarutata te impaci cu cineva. din cate stiubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut un vis de genu asta dar persoana era chiar vecin cu mine si nu ma puteam uita la el ca si cum as vrea sa fie cu mine.deci nu stiu ce sa inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar si mie mi-s-a intamplat chestia asta eu cred ca daca visezi ca te saruti cu cineva s-ar putea ca acel vis sa se implineasca fiindca cum ar veni in seara asta am visat ca ma sarut cu cea mai buna prietena a mea si dupa cateva zile chiar mam sarutat cu eawinking parerea mea? Visele se Adeveresc!

| ElySa a răspuns:

Daca visezi ca te saruti cu cineva inseamna necazuri dar daca esti sarutat inseamna ca te impaci cu cineva iar daca visezi ca te saruti cu cineva de acelasi sez inseamna ca ascunzi ceva grav

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am stiut ca acest vis poate fi in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una am visat ca ma saruta un amic dar mie imi place de el si acum nu stiu ce sa cred poate o fi adevarat pentru ca in aceasa seara m-a lasat sa-i fac tot ce am vrut euhee hee mai aveam putin si il sarutam :X:Xkiss dar imi era oare cum sa-l sarut pentru ca erau mai multi aqolo dar totusi mie imi place de el si l-am visat de mai mult ori pe acest baiatbig grin o data am visat ca ma sarut si o data am visat ca ma plimba cu ATV-ul :X acum nu stiu poate va veni vremea eu una il iubesc:X si imi place de el:X:Xblushingblushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.cred ca se va intimpla asa ceva.peste citeva zile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna cand visezi ca te saruti cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poai pote esti asa de indragostita de te gandesti numai la el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai nu stiu ce inseamna, dar eu nu mai am nimic in comun cu acea pers, asa ca, nu mai int de el, si nuki cu gandu nu am sata la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca te-ai gandit la persoana respectiva:dhappy:*

| Nnoitora a răspuns:

SARUT, SARUTARE, SARUTAT
Daca saruti pe cineva in vis, ar trebui sa te astepti la necazuri, daca primesti un sarut, te va cuprinde un dor de cineva drag, sau te vei impaca cu cineva. Sarutul din vise poate insemna si inchinaciune. Daca refuzi un sarut in vis e semn de ocrotire, de bun simt. Sarutul cu o persoana de acelasi sex in vis inseamna ca ascunzi ceva foarte grav. FUNDAtongue

| georgenika a răspuns:

Si eu am visat aseara ca ma sarut cu varul fostului preieten ce inseamna asta am fugit de el dar apoi m-am sarutat ca el ce inseamna

| mihai55nmp a răspuns:

Inseamna>>devil>>SARUT: daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra, in schimba daca visati ca sarutati este semn de mare necaz, un necaz mare se va abate asupra dumneavoastra si a familiei dumneavoastra.