| andreyxplode a întrebat:

Ce inseamna cand visezi o fata de care esti indragostit?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Mai mult ca sigur inseamna ca te gandesti constant la ea si ca respectiva persoana este prezenta in subconstientul tau.

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Că vrei să fie lângă tine trup şi suflet...

| Rukhsandra a răspuns:

Te gandesti prea mult la eabatting eyelashes

| shtephie a răspuns:

Ca esti foarte indragostit de ea...atat de indragostit incat ai visat-o... happy

| Pissy a răspuns:

Ai adormit cu gandu` la eahappy

| darrio2007 a răspuns:

Vei avea parte de placere cand visezi iubitul(a).

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Cand visezi o fata de care te`ai indragostit inseamna ca te`ai gandit toata noaptea la ea tongue si aceasta ti-a ramas in gand happy

| cccristi a răspuns:

Pai ai dat rasp in intrebare

| mika a răspuns:

Ca te-ai trezit udlaughinglaughing

| hsr a răspuns:

Inseamna ca ai adormit cu gandul la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o placi asta e simplu si ar trebui sa te combini cu ea iar daca sentimentele sunt reciproce atunci e si mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare asa de adevarat ce zic "Dictionarele de vise"?
Alea`s prostii mai.
Inseamna ca esti indragostit de ea ce poate sa insemne, chiar tu ai zis.
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai scurt "Love"

| Madal1n94 a răspuns:

Inseamna ca visezi o fata de care esti indragostitwinking Intrebarea e si raspunsul