| tania_3947 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat pe care-l placi?

Răspuns Câştigător
| MICHAel a răspuns:

Multi oameni cred in puterea visului,, nu este nimic neobisnuit ba din contra te-ai gandit mult la el iar mintea pe parcursul nopti reproduce unele imagini si ganduri. stai linistita

5 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Inseamna ca il placi foarte tare si chiar si in somn "te gandesti" la eltongue

| Pedala a răspuns:

Inseamna ca te vei trezi udahappy

| Cristyn a răspuns:

Nu cred e doar un vis

| blabla5532 a răspuns:

Ca te gandesti la el putin mai mult decat de obicei?!

| AnduStyle a răspuns:

Inseamna ca el a adormit gandindu-se la tine, si mai ales daca visu a fost okey si nu a fost un cosmar.
nu-i nimc gresit sau ingrijorator sa visez persona pe care o placi.