| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cind baiatul are nevoie sa se duca la wc..atunci cind este in preajma unei fete... poate fi de la excitare?big grin. o prietena m-a intrebat, fundita; X

8 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

Nu. faptul este ca sa intimidat a inghetat, nu mai stia ce sa spuna. si la baie s-a dus sa se spele pe fata. a comis o scuza falsa pentru ca intimidat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce au facut. Daca doar stateam de vorba probabil s-a dus omul sa se pise, daca faceau alte lucruri posibil sa il fi facut sa isi dea si drumul in pantaloni

| Ţepeşu a răspuns:

A mers să se pişe. Ştii cum, nu?

| drhotzu a răspuns:

Okey, poti sa ii spui "prietenei" ca baietii au nevoie sa se duca la wc din cauza unor impulsuri fiziologice, facem pishulica, sau cacuta big grin. ca toata lumea, faptul ca majoritatea fetelor se scuza cu mersul la baie pentru n numar de motive, noi baietii nu prea facem asa. adica nimeni din baietii pe care ii cunosc nu au facut si nu or sa faca asa ceva.

| FaraNume2014 a răspuns:

Ori ii place prea mult de fata ori are probleme cu vezica laughing

| raluk27 a răspuns:

Inseamna ca e pishorcos. N-are treaba cu excitatul. Pe mine, ca fata ma enerveaza chestia asta. Nu m-am dus niciodata la toaleta in timpul unei intalniri si ma deranjeaza sa fiu lasata de 10 ori in mijlocul unei discutii, pentru ca domnul tot are nevoi fiziologice. Plus ca unii nu obisnuiesc sa se spele pe maini. Si apoi vine la mine sa ma mangaie pe fata sau pe par :-s

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Poate fi. sau nu.

| Reyko95 a răspuns:

La om nu ii place de fata....si incearca sa iese pe geam (Daca este)laughing)