| fancyLadyGaga a întrebat:

Ce inseamna circumcis? mersi si fundita

Răspuns Câştigător
| n30x a răspuns:

Inseamna ca a fost operat. E o operatie de jur imprejur a preputului. Este practicata in special de popoarele orientale de obicei se efectueaza pe baieti la varste fragede dar si cei care au probleme mai tarziu. Practic dupa aceasta operatie ca baiat iti pierzi virginitatea.

5 răspunsuri:
| razvanel_5766 a răspuns:

Din matematica mea parca venea de la centrul cercului circumscris, deci circumscris inseamna inscris in cerc, cred.Nu sariti cu gura pe mine ca nu mai stiu matematicalaughing
Succes:*

| albertcraiova a răspuns:

Adica faci sex cu cineva din neamu tau.

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Ritual religios care constă în tăierea împrejur a prepuțului

| BuleCuSapun a răspuns:

Poate circumscris nu circumscis : incadrat, inscris intr.un cerc! Funda?