| Deutzaaaa a întrebat:

Ce inseamna comanda pe credit la Oriflame? Daca vreau sa primesc comanda acasa prin curierat TNT si aleg comanda pe credit trebuie sa platesc atunci cand ajunge comanda? Multumesc, scuza`ti categoria, este urgent!:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand vine comanda NU platesti nimic! Comanda pe credit o platesti dupa 18 zile! Deci, primesti produsele si facura in colet si dupa 18 zile platesti valoarea facturii! (in 18 zile ai timp sa vinzi produsele comandate) Succes!

3 răspunsuri:
| alinac a răspuns:

Da e posibilsa platesti 7 lei aia de transport! comenzile in general se platesc la 14 zile - 21 zile.

| Radioborne a răspuns:

Buna ziua. Comanda pe credit se acorda la Oriflame in conditii clare. NU se poate comanda pe credit de la prima comanda. Pentru aceasta optiune clientul trebuie sa finalizeze mai intai 2-3 comenzi si sa le achite, sa demonstreze ca este un client serios si de incredere. http://flameori.ro/oriflame-comanda-pe-credit/ Este necesar ca sponsorul sa fie de acord si sa semneze formularul tiparit ce va fi trimis la Oriflame insotit de o copie a CI. Doar dupa ce se parcurg aceste etape este disponibila comanda pe credit. https://www.facebook.com/Costin4Oriflame.Consultant/ - Orice demers pentru comanda pe credit este inutil fara discutia si aprobarea sponsorului. Doar el decide si gireaza asta. Nu doreste sponsorul: nu va semneaza si nu aveti acces la comanda pe credit. Oricand, printr-un simplu telefon, sponsorul va poate opri aceasta facilitate daca nu are incredere in dv.

| Nisipeanu_Andreea_1978 a răspuns (pentru Radioborne):

Mulțumesc frumos, mi ați fost de mare ajutor?✔️