| Amely21 a întrebat:

Ce înseamnă curvie?

32 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru mine curvie inseamna a face sex cu diversi, eu unu urasc tarfele care inseala in timpul relatiei, de alea trebuie sa te feresti, nu au relati, le place sexul sau o fac pe banii

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

O curva este si aia care foloseste interesul oricariu barbat pentru dansa, impotriva lui. O curva *** pe unii, exploateaza pe altii. De ce crezi ca are numele MiriamBad? De ce crezi ca si-a pus Bad la nume. In sinea ei stie ca se tine de prostii si vrea subtil sa transmita lumii ca e o curva si o nesimtita. O femeie intotdeauna iti va da indicii despre adevarata ei natura, trebuie doar sa ai spirit de observatie. Crezi ca MiriamBad si-a pus bad la nume aiurea? vrea sa ne spuna ca e o rautate si ca e capabila de rautati si vine aici sa obtina incurajament si aprobare pentru prostiile ei. Ce vrei mai curva de atat? happy

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Eeeeee acum nu e bine sa acuzi un om pe care nu il cunosti deloc, eu vad multe fete care au de oferit doar vaginul lor atat in rest nu ai ce sa faci cu ea

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Ok, cum zici tu. happy

| RAY a răspuns (pentru OrdanKarris):

Nici noi baieti nu suntem sfinti, nu vezi ca nu gasesti un tovaras de incredere numa curve masculine

| Hammurabi a răspuns:

E atunci când îți folosești organele genitale pentru altceva decât să faci pipi, să faci copii și să faci plăcera unui singur bărbat toată viața (indiferent dacă la un moment dat nu mai e și plăcerea ta).
Pentru că nu știu cine dracu' a hotărât, că tot ce e bun în lumea asta, ori e ilegal, ori e imoral ori îngrașă.

| Amely21 explică (pentru Hammurabi):

Eu pana acum doar cu el am fost, nu am fost cu mai mulți. Si nu am facut sex real, mai sunt virgină. Deci daca am facut doar petting, înseamnă că am curvit?

| Hammurabi a răspuns (pentru Amely21):

Nu. Teoretic n-ai curvit.
Acum dacă o iei în sens religios, habotnic, ăștia consideră curvie și doar dacă te gândești la sex.
Așa că n-ar prea fi cazul să-ți mai faci probleme.
Fă cum crezi tu că e bine pentru viața ta și nu te mai lua după toate prostiile.

| Amely21 explică (pentru Hammurabi):

Clar. nu ma pot compara cu alea, care nici nu știu numarul cu câte s-au culcat. Eu sunt cu el, fac doar cu el ce fac, si nu ne înșelăm unul pe altul.

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Cred ca sensului cuvantului "bun" e relativ in cazul ce-l descrii. happy

| sadrian46 a răspuns (pentru Hammurabi):

Tot ce e bun, adică plăcut?
Ce e bun și ilegal?
Ce e bun și imoral?
Ce e bun și îngrașă? Asta a hotărât dracu, dacă te îndopi. Ceea ce este și imoral.

| Plato a răspuns:

Curv'ie sf
[At: COD. VOR. 31/12 / Pl: ~'ii / E: curvă + -ie] (Pop)
1 Raport sexual între două persoane necăsătorite Si: curvăreală, curvăsărie, curvișag, curvușag (1).
2 (Prc) Concubinaj.
3 Adulter.
4 Prostituție.
5 Trai în desfrâu. [MDA2]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cur.vã/curvar intretine relatii sexuale cu toti/toate

Catea/tarfa masculina au o atitudine deranjatoare si interetine relatii sexuale cu multi/multe in afara de TINE

Curva disperata pentru atentie - mai pe eng "attention who.re" se foloseste de atentie, dar nu ofera sex

| Amely21 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am fost cu mai mulți. Am 21 de ani, si am avut o singura relatie mai serioasă, cu baiatul cu care sunt și acum. Sex real nu am facut încă, dar am făcut petting. Deci daca am fost impreuna in pat si am facut petting, asta inseamna ca am curvit? Ca nu suntem casatoriți inca, dar suntem deja de aproape 1 an împreună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amely21):

Nu doar ca nu ai curvit Dar esti printre cele mai agasante curve care existã. L-ai facut sa-ti daca la picioare intr-o relatie timp de un an intreg dar nu I-ai oferit nimic, te astepti ca el sa-ti ofere toatã Atentia de care dispune iar tu ai facut DOAR petting. Il lasi doar sa si-o frece de tine farã sa te penetreze? Se intelegea daca avea-ti 14-16 ani maxim.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Man, nu e ea vinovată, de când sunt femeile vinovate că bărbații sunt proști?
Pe el nu-l obligă nimeni să stea în situația asta. O face că așa vrea el. Acceptă de bună voie situația.
În limbaj comercial, e legea pieței.
Cineva oferă ceva (sau mai nimic) iar celălalt poate să accepte sau să caute în altă parte.

| Amely21 explică (pentru anonim_4396):

Pai si de la petting ne satisfacem și doar daca si-o freaca, ejaculeaza, sau daca i-o ating. Si zice ca se simte ff bine cu mine și ca stiu sa îl satisfac. Clar ca o sa ajungem si la aia, dar înca nu de acum. Știi?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Am priceput asta.
Dar e amuzant cum vin unele sa le confirmaram ca sunt din natia "sfintei feciare maria". Asta e scopul intrebarii si asta vrea sa vada.

| Amely21 explică (pentru Hammurabi):

Pai si asa ajunge la ejaculare. atunci e mai bine ca nimic, nu?

| Amely21 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu sunt sfântă. nu am zis asta
Nici nu ma compar

| OrdanKarris a răspuns (pentru Amely21):

Ar trebui si el sa-ti zica exact cum ai zis tu: sa se vada cu tine DOAR pentru sex si sa nu petreaca o secunda in plus apoi sa-ti spuna: "pai ti-am oferit atentie, e mai bine decat nimic, nu?" Ti-a oferit suficienta atentie ca a venit la tine sau tu la el si a facut-o cu tine. Suficient, n-ai nevoie de mai mult. N-ar fi corect asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum un barbat e un c**var fiindca ii promite o relație unei femei si sub această promisiune ei au relatii intime si el ii da papucii imediat asa si o femeie e o c***vă fiindca sub promisiunea că se va întâmpla vreodată sa aiba relatii intime cu el il tine legat de ea fara sa ii ofere ce orice om are nevoie : o relație completa.C***ve nu sunt cele care au avut mai multi iubiti si relatii pe care si le-au asumat au durat poate ani, au iubit s-au despartit au fost părăsite sau au parasit c***ve sunt astea cu 2 fete fac oral anal laba da vezi sunt virgine dpdvdr medical.Nu nu mai sunt virgine sunt doar c***ve si la noi in tara astea sunt admirate deci felicitări.

| OrdanKarris a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici ca as fi putut s-o spun mai bine. Preach!

| Amely21 explică (pentru anonim_4396):

Si de ce zici ca sunt curvă? Ce am facut asa rau? Ne respectam unul pe altul și nu facem nimic cu forța. Bine, daca tu vrei, poti sa ai mai multe iubite, dar noi nu facem asta. Ne suntem indeajuns. Chiar ne respectam si el nu m-a forțat niciodată in nimic, deși are 30 de ani deja.
Si chiar ne iubim, si nu am facut niciun anal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amely21):

Noi nu facem asta am auzit-o de o grămadă de ori in viata asta.Toti care ziceau ca vaaaaai euuuuu nu as putea niciodata sa fac asa ceva stii ce o făceau pana la urma.partea cu mai mulți iubiți/ iubite n-ai inteles-o da nu ma mir. ignorance is a bliss

| OrdanKarris a răspuns (pentru Amely21):

Daca spui ca nu esti o curva, atunci nu va fi nici o problema sa-l aduci pe prietenul tau aici pe TPU sa vorbeasca putin cu mine. Daca nu ai nimic de ascuns si totul e asa cum zici tu, adu-l pe omul tau aici sa poarte o discutie cu mine. Ai curaj sa faci asta? Adu-l aici, arata-i discutia de pana acum si lasa-l sa vorbeasca cu noi, sa vedem ce crede el despre situatia asta.

| OrdanKarris a răspuns:

Am s-o citez pe "GirlOnline81":
Ce părere am?
"Este imposibil sa stai atâta vreme intr-o relație fără sex și tu (ca bărbat) sa nu înțelegi ca asta înseamnă un singur lucru: NU TE VREAU! Punct."
Curva nu inseamna doar una care se f*ute des (si cu cine nu trebuie), dar si una care nu se f*ute cu cine trebuie si cand trebuie. Esti o curba, una de o nesimtire maxima, dar nu e vina ta, e vina lui ca te tolereaza.

| Amely21 explică (pentru OrdanKarris):

Dar ce nu este bine? Pur si simplu nu vrem inca, dar ne satisfacem si asa. El ejaculeaza tot timpul cand este cu mine, pentru ca îi mai fac laba, sau mai facem si asa -zis heavy-petting. Dar fără penetrare( încă)

| OrdanKarris a răspuns (pentru Amely21):

Uite vezi cat de nesimtita si curva poti fi? Ai spus "pur si simplu nu VREM inca", dar "NE satisfacem asa". Vorbesti si in numele lui ca nesimtita. El nu este satisfacut asa, dar accepta si asta pentru ca e naiv si fraier. Inca o data cu cat continui sa vorbesti iti arati latura de curva si psihopata. Te dadeam afara din casa instant sa fi vorbit in numele meu asa. De unde cariciul meu ai luat decizia pentru amandoi (si pentru el) ca nu vreti inca. Crede-ma ca daca avea de ales voia. Tu esti aia care nu vrei si cum a spus GirlOnline81, nimic nu spune "NU TE VREAU" mai clar decat asteptatea impusa cu forta de ea. E si masochist de accepta scuze penibile de genul "da nu sunt pregatita". Nu esti pregatita? Stai singura. Asa fac femeile normale. Si nu inteleg, daca totul e aranjat intre voi, de ce incerci sa ne convingi pe noi ca faci ceva bine. Stii si tu ca te tii de prostii si incerci sa obtii aprobarea altora pentru ce faci? Bai fato, ala iti ofera tie relatie serioasa si tot ce implica asta iar tu iti bati joc de singurul lucru care l-ar face fericit. Cum drecu poti sa vorbesti in numele lui sa spui ca "nu vrem inca". Macar ai bunul simt sa vorbesti DOAR in numele tau. Macar atat fa. Crede-ma daca ar stii ce stiu eu, nu te-ar mai tolera o secunda cu pettingul tau. Iti repet, daca nu esti pregatita de sex, nici o problema, stai fata mea singura. Nu spun ca esti obligata sa faci sex, dar nu il tine blocat pe al tau om cand ar putea fi cu alta care sa-i faca toate poftele. Si da, esti o curva, pentru ca tocmai astuia care este serios cu tine nu-l respecti suficient incat sa-i oferi pasarica sau sa-i dai papucii, sau sa-i gasesti o tipa care sa si-o traga cu el pana se aliniaza planetele corespunzator incat sa te hotarasti intr-un tarziu ca e timp sa faci sex pe bune. Esti de toata jena, fetito happy

Te hotarasti sa ti-o tragi pe bune cu el pana vine Apocalipsa? laughing Sau nici atunci nu vei fi hotarata? laughing

| Amely21 explică (pentru OrdanKarris):

Dar nu vorbesc in numele lui! Si el a zis ca mai putem sa asteptăm! Si chiar ne satisfacem si asa, daca nu se simtea bine, nu ejacula. Vrei sa zici că, laba, saruturile si din astea, nu sunt ai ele plăcute? Pana la urmă, si petting, si heavy petting sunt foarte placute. Dar na. fiecare cu ale lui. Tu nu il cunosti, deci nu vorbi.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Amely21):

Bun, daca e asa cum spui tu, intraba-l daca iioferi astazi sex, acum, va refuza sau nu? Daca refuza imi retrag cuvintele, dar am 95% banuiala ca nu va refuza. Se abtine de dragul tau. Nu are cum sa se impuna pentru ca ii este frica sa nu te piarda.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Amely21):

" Ce nu este bine?"

O sa-ti spun eu ce este gresit.
Gresit este sa te lauzi ca esti virgina, dar in acelasi timp sa intrebi daca facand peeting este un pacat.
Draga mea, vrei sa duci o viata pura? Go and join a f****ing convent and marry our lord Jesus Christ!

Întrebări similare