| Thesimplecat a întrebat:

Ce inseamna daca iubitul meu vorbeste cu mine si glumeste pe seama fostei sale iubite?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu inseamna nimic. E absolut nesemnificativ.

| RAY a răspuns:

Inseamna ca face misto de ea, nu vad nimic rau in asta, esti geloasa?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca duce lipsa de bun simt!

| corbulalbrosu a răspuns:

Lipsa de seriozitate dar mai ales de bun simt si de fairplay elementar. big grin

| Freya1 a răspuns:

Indiferent ca face misto sau vorbeste de bine e clar ca mintea lui inca e prinsa acolo

| sofisis a răspuns:

Este proasta crestere happy
Si lipsa de respect atat fata de tine cat si fata de ea.
Asa o sa faca si cu viitoarea gagica? O sa te faca pe tine de cacao in fata ei?

| Cannibal a răspuns:

Poate știe că ești geloasă și face mișto de ea doar în fața ta ca sa te liniștească.