| PuieMonta2002 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata mi-a zis ca nu sunt de teapa ei si n-am ce vorbi cu ea?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti un nimic pentru ea, te-a tratat ca un gunoi. Invata sa fi indiferent cu ele nu le da apa la moara. Lasale sa sfaraie instalatia de racire in ele daca e sa traga la tine

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna clar ca nu te place. Ce dovada vrei mai mult?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu esti de nasul ei

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu nu este interesata de persoana ta. Punct. Inseamna ca este cazul sa cauti o alta fata care sa fie de ''teapa'' ta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Ca nu te vrea ca prieten.

| Sofer a răspuns:

Înseamnă să o lași ca nu ești de nivelul ei și sa îți găsești alta.

| Crackman a răspuns:

Respins

| alexalx1234 a răspuns:

Că e o tâmpită distrusă cu figuri. Putea să-ți spună într-un mod frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ți-a zis-o. Asta ar putea să te ajute:
https://www.youtube.com/watch?v=0UMu0WzK5kc&ab_channel=ArtaSeductiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e o petarda cu figuri, ai scăpat de o petardina e mai ok asa.

| Jus7t a răspuns:

Înseamnă că ea consideră că nu ești de nivelul ei.
Am zis "consideră" pentru că multe trăiesc în capul lor și sunt proaste, egoiste și în alte feluri dar au pretenții dom'le.
Nu știu dacă are sau nu dreptate, tu trebuie să îți dai seama de asta.

Iar că a zis că nu ai ce vorbi cu ea, depinde în ce sens.
Ori că nu aveți interese comune, că ea e pasionată de psihologie de exemplu și tu de spart semințe și râgâit la urechea bebelușilor să vezi dacă plâng sau râd ori că nu te suportă și a zis așa doar ca să te facă să dispari, n-am idee.

Numai bine.

| TLF92 a răspuns:

Ca nu ii indeplinesti standardele in materie de relatii

| CORONAVIRUS a răspuns:

Înseamnă că e o persoana nașpa indiferent de cat de bine arata. O femeie cu coloana vertebrala ti-ar fi spus frumos sau chiar ar fi gasit un pretext.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Inseamna ca ai cucu mic si nu te vrea, aia e.

| DanielPopescu a răspuns:

Inseamna ca te place si vrea sa fiti impreuna