| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă dacă un băiat se uita de multe ori la mine când sunt pe lângă el? Mie îmi place de el și am mai făcut contact vizual câte 2-3 secunde dar nimic mai mult. Îl vad ca se uita la tot corpul meu și ne uitam unul în ochii celuilalt super des, dar are iubita. Oare ma place? Voi ce ziceți? FUNDĂ

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca si numai dupa vei reusi sa intri in legatura directa cu el, va exista posibilitatea reala sa reusesti sa-ti dai seama daca intre voi doi, exista atractie sentimentala reciproca. NU ai nimic de pierdut daca te vei hotara sa faci tu prima pasul necesar. Bafta. Succes!

| Anonima975 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai are iubita deci nu m-aș băga

| Sofer a răspuns:

Daca arati super vrea sa te aiba o noapte in pat laughing

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

E clar ca este atras de tine daca se tot uita, acum depinde dacă sentimental sau doar sexual. Poți incerca sa vorbești cu el. Mult succes!

| Fabyana307 a răspuns:

Nu cred ca te place, e doar atracție fizică.