| Anahiteamo a întrebat:

Ce inseamna daca un barbat ii face sex oral unei femei din prima fara sa ii ceara acelasi lucru in schimb si este dragastos cu ea atat inainte de act, cat si in timpul actului si dupa? O place, simte ceva pentru ea sau niciuna dintre aceste 2? Cum poate face ea sa ajunga sa aiba o relatie cu el avand in vedere ca stau in acelasi camin studentesc si ca el a spus cu o saptamana inainte ca nu are timp de o relatie (face masterul si mai si lucreaza pe langa si e foarte axat pe chestia asta)?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ii place sa faca sex, inclusiv sex oral si se pricepe la arta amorului. Dar nu are nici o legatura cu sentimentele. Pot avea o relatie daca si el vrea, construind intai relatia si ajungand la sex numai cand sunt siguri ca se iubesc mult. Daca incep cu sexul, nu prea merge sa construiasca o relatie, trebuie mult efort din partyea amandorura (adica amandoi sa vrea foare mult relatia si sa fie dispusi la sacrificii pentru a o construi. daca el este dedicat chiar si doar 99%, relatia va esua in sex si atat)

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că îi place să ofere plăcere. Și desigur, că îi place de tine.
Vrei o relație cu el? promite-i că vei avea răbdare până își realizează visul, ba chiar că îl vei sprijini dacă are nevoie.

| minrest a răspuns:

Desi, dupa cum s-a spus mai sus, nu cu sexul se incepe o relatie, asta nu e un barbat de trecut cu vederea. Stie sa satisfaca o femeie fara sa ii ceara lucruri care poate ei nu ii plac, e ambitios, invata. Incearca sa ii oferi o relatie care nu ia timp mult. Fa in asa fel incat sa vada in tine fata care nu ia timp mult. Si fii acea fata. Sigur, cand e cariera pornita o sa fie mai mult timp. Deocamdata nu te place foarte mult si nu simte ceva special pentru tine, a gasit o modalitate de a se bucura de corpul tau fara sa iti ramana dator, dar ii va trebui si lui o tovarasa de viata, de ce sa il ia alta care nu il apreciaza. Incearca-ti sansa.

| YouandI a răspuns:

Daca e din cămin e clar, e pus numai pe aventuri. ( Vorbesc din experiență pentru că și eu am stat la cămin și majoritatea băieților sunt așa ). Că să îl faci pe un băiat de genul trebuie sa fii genul de fata care sa nu se arunce din prima cu el în pat, să te placa pe tine că persoana, nu în pat apoi pa și ne mai vedem când îi trebuie călăreală.
Și dacă face sex oral înseamnă că îi place, logic. L-ai atras din punct de vedere sexual și atât din moment ce a băgat că scuza faptul că nu are relație pentru că și etc. Daca voia făcea orice și se ținea și de relație.

| minrest a răspuns (pentru YouandI):

Acuma, Youandl, nu ca noua barbatilor nu ne-ar place sa facem cunilingus, ne place excitatia pe care o provocam partenerei, dar tine cont ca baiatul asta a facut cunilingus, a clatit gura si a plecat. Nu prea vad sa ii fi trebuit calareala.