| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca visez aceeasi persoana de mai multe ori? Il visez pe baiatul de care imi place ca sunt la el in oras si tot il caut si nu il gasesc! Ma duc la el la scoala si el nu e, acasa la el si el nu e! Ce inseamna asta? Dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| inesa_4773 a răspuns:

Aceasta inseamna ca tu mult timp te gindesti la el si faptul ca voi nu sinteti impreuna te deranjeaza si de aceea mereu il visezi, si prin vis tu il cauti.

10 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Ca esti disperata!

| JustMeCata a răspuns:

Poi depinde ce simti tu, poate ca il iubesti pe acel baiat nu stiu...

| Florinapopica a răspuns (pentru JustMeCata):

Il iubesc....doar ca nu stiu daca si el simte la fel!

| JustMeCata a răspuns:

Poi depinde ce simti tu, poate ca il iubesti pe acel baiat nu stiu... Te gandesti la el inainte sa adormi? Daca da inseamna ca il placi.

| Florinapopica a răspuns (pentru JustMeCata):

Nu ma prea gandesc la el...Dar il plac doar ca nu prea imi sta gandul la el!

| JustMeCata a răspuns (pentru Florinapopica):

Daca il placi incearca sa ii spui asta poate si el simte acelasi lucru pentru tine...

| Ro0oBerT a răspuns:

Sunt niste vise nu intotdeauna au un sens. Sincer nu stiu ce sa zic eu cred ca a fost doar un simplu vis.

| Florinapopica a răspuns (pentru Ro0oBerT):

Dar visez asa aproape in fiecare noapte

| Ro0oBerT a răspuns (pentru Florinapopica):

Poate inseamna ceva dar mai incolo daca se intampla ceva asemanator viselor tale atunci inseamna ca Dumnezeu a vrut sa iti arate la ceva la care sa te astepti...

| Florinapopica a răspuns (pentru Ro0oBerT):

Mda... ai dreptate