| Lylyanna_6726 a întrebat:

Ce inseamna degetul din mijloc?

30 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Inseamna ****batting eyelashes

P.S:Categoria-Dragoste si Sexhee hee

| NickiMinaj a răspuns:

Degetul dintre aratator si inelar 8-)

| R_8074 a răspuns:

Ceva!

| unknow a răspuns:

Degetul mijlociu,(pentru. oamenii normali la minte) iar pentru cei bolnavi, inseamna ****happy adica ` sa mi`o sugi`` mai pe lb tahappy

fuditsa3:o

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Na bine nici atat nu stii? cred ca cei de la gradinita stiu si ce inseamna degetul din chilotei.bine hai cati zic. inseamna **** si e un gest pentru a jigni pe cineva? acum du-te si fa-ti temele.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Hop ca l-a cenzurat. M>U>I>E

| XK a răspuns:

Degetul mijlociu este chiar degetul mijlociu laughing al treilea deget(de oriunde ai incepe sa numeri)

| AyU a răspuns:

Fetitabatting eyelashes hai fugutza la papushele ca daca nu stii ce inseamna asta insemna ca ai 2 ani laughing
Pl laughing M*ie cum vrei uh sa-i zici tonguelaughing Haii la teme ca deja te invatam prostii pe acilea rolling on the floor

| sandramaria20 a răspuns (pentru AyU):

Esti cel(cea)mai tare ori cine ai fi tu.)))))

| EeEzAp a răspuns (pentru AyU):

rolling on the floor

| FucktheSystem a răspuns:

E o forma de salut, cand ii arati cuiva degetul din mijloc el o considera drept "salut". Incearca si o sa vezi.

| agentulagent a răspuns:

Se numeste "Degetul mijlociu", stiintific vorbind - si este invecinat cu "Degetul inelar" si "degetul aratator".
Sper ca te-am lamurit cu definitia corecta.

| AshuraElric a răspuns:

Ca sa te lamuresti...
http://www.google.ro/......http?/url

In timp fiecare gest, cuvant etc. isi pierde semnificatia initiala:))

| djcrazyroxxy a răspuns:

**** ...scuze cuvantul da aia inseamna :d
sper ca am ajutat.
funda?

| adriana996 a răspuns:

Este o injuratura.ca sa iti explic in termeni mai putini vulgari inseamna ca iti arata penisul sau asa ceva.Scuze exprimarea. Oricumeste ceva jignitor daca ti-o arata.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Inseamna ca te trateaza cu respect.

| anonymus a răspuns:

Inseamna ca vrea sa-ti rupa mufa.

| TheWorstNightmare a răspuns:

Tu glumesti sau chiar nu stii? Daca nu stii iti zic eu, inseamna pl, daca stii se la ce vine prescurtarea.

| Nechaty a răspuns:

E cel mai mare degetlaughing)

| DeDii a răspuns:

Cati ani ai? 4? te.a lasat mama sa stai p TPU?laughing

| CldN a răspuns:

laughing)) tare asta!

e...o jignire fata mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degetar
Cel mai des interpretat "M*ie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să le arăţi dispreţul.
Înainte, când se luptau popoare, le tăiau degetul din mijlocul celor prinşit ca să nu mai poate trage cu arcul. Şi nu ltiu cum, că la ăia care au început să taie degete din mijloc, ceilalţi oameni au început să le arate degetul în mod de dispreţ. Caută şi tu legenduţa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna m**e keva jygnytor.

Răspuns utilizator avertizat
| Acasete a răspuns:

M|_|ie.
Adica sa sugi maciuca lu' ala care arata.

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

**** inseamna

| Bendars32 a răspuns:

Bai oameni buni, m**a se da de la degetul mic nu de la ala mijlociu

| Nichici_Marco_1993 a răspuns:

laughing) Amuzant, dar multi au uitat(nu ai stiut niciodata) ca degetul mijlociu insemna: Inaintea bataliei de la Agincourt din 1415, dintre englezi si francezi, acestia din urma, anticipand victoria lor asupra englezilor, au decis sa le taie degetul mijlociu tuturor soldatilor luati prizonieri, deoarece, fara acesta, le va fi imposibil sa traga cu arcul la o viitoare batalie. Francezii au pierdut acea batalie, iar soldatii englezi ii batjocoreau aratandu-le degetul mijlociu, pe care acestia intentionasera sa li-l taie.

| Real_Yandere_2000 a răspuns:

Adica Mu^e xD