| Chupikusp a întrebat:

Ce inseamna dupa ce te masturbezi cand te duci la baie si sa inceapa sa curga sange din vagin? Ciclul trebuia sa-mi vina peste o saptamana. Sangele e de la ciclu ca a fost o dereglare sau s-a intamplat ceva in corpul meu?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sangerarea poate fi provocata, sau sa apara din mai multe motive printre care se poate enumera posibilitatea de a exista o julitura, sau o rana a mucoasei de pe peretele vaginului, sau o rana la nivelul colului uterin care sa inceapa sa sangereze ori decate ori obiecul cu care te masturbezi se atinge de rana si o "reactiveaza". Sangele menstrual este atat de diferit ce cel provenit dintr-o rana incat se poate aprecia ca o confuzie privind natura sangelui cu greu se poate considera ca fiind posibila.

| Chupikusp explică (pentru corbulalbrosu):

Si pot sa-mi dau seama daca e sau nu sange de la menstruatie?

| vocea a răspuns:

Este cu siguranta o rana pe care ti-ai provocat-o datorita masturbarii incorecte. Incearca sa ai o igiena adecvata si sa iti cauti un iubit care sa iti satisfaca fanteziile.

| Chupikusp explică (pentru vocea):

La mine nu stiu ce masturbare e. Adica eu ma masturbez prin pantaloni. Nu e ca si cum o fac cu un lucru si incep sa mi.l bag. E doar asa. Daca am facut.o prin pantaloni nu cred ca e rana. Adica curge la fel de mult sange ca si la menstruatie. Si ma si doare burta tot la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti.ai rupt ata.

| SatanLovesYou a răspuns:

Ai unghiile maricele? Sigur te-ai zgariat fara sa vrei.
Oricum in 2 zile iti trece. Nu te ingrijora.

| Marian_Erko_1994 a răspuns:

Poate fi o rana usoara ..de la unghie ...simta ca te ustura in interior?