| mya_4777 a întrebat:

Ce inseamna expresia "a-i gadila orgoliul...si cum se face?laughing)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa il tacani la cap pana ramane confuz sa nu fie el insusi aia prin geste stupide se realizeaza

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Simplu lauda persoana respectiva fa-i complimente de ex:"esti cel mai destept baiat pe care l-am cunoscut cu tine am ce vorbi restul erau...etc ceva de genu inseamna a gadila orgoliul asta e doar un exemplu exista mai multe feluri!

| Ioana2518 a răspuns:

Nu cred ca se face.laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

A-i gadila penisul, asta inseamna si stiu ca si asta vroiai sa auzi. Cum se face? I-o freci de sus in jos. Bafta!

| Thisbeea a răspuns:

A spune cuiva ceea ce vrea sa auda... a lasa sa creada ceva ce considera ca e in favaorea lui, ca persoana respectiva a excelat intr-o situatiewinking