| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna expresia "sa dai limbi"?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Expresia : "sa dai limbi" se refera la actul sexual care in termeni elevati se numeste : cunilitie.
Explicatia din DEX (Dicționare de argou) A PRACTICA CUNILIȚIA :
a ciufuli veverița, a da limbi, a limba, a linge cireașa / chiseaua, a-i lua (cuiva) mustățile la tors, a-i mirosi crinul (unei femei), a paște, a pune botul, a pune botul la savarină, a pupa adânc, a sorbi ceașca, a trage o clanță/limbi, a da papiță.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde dacă ți-o spune o fată sau un băiathee hee.

| Sofer a răspuns:

Vrea sa ii lingi piersica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa lingi vaginul unei fete

| Bruno92 a răspuns:

Să îi faci sex oral fetei (lantrau )

| Bozgi200 a răspuns:

Adică sa ii faci sex oral unei fete. Sa ii stimulezi organul genital cu limba.
Bagi botul la savarină

| Cineva797406016386 a răspuns:

Wjshjenduwwxxoajxxcxkwjkwxxxiqoki jWNSINXN