| SERIALS a întrebat:

Ce inseamna "gay pasiv"? E ala care nu iubeste sa faca nimic? Iar "activ"? E ala care iubeste cealalta persoana obraznica?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gay-ul pasiv este cel care ia locul femeii intr-o asemenea relatie. Intelegi la ce ma refer.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Activul este exact inversul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa numitul gay pasiv reprezinta de fapt "fetit(z)ul" adica cel care este mereu penetrat de catre partenerul sau adica de catre gay activ. Gay-ul pasiv de regula este ori impotent sau este incapabil sa-si penetreze si el la randul sau partenerul de sex. big grin

| SERIALS explică (pentru corbulalbrosu):

Sau e obraznic si lenes, trandav

| Drimmero a răspuns:

Diferenta? Activul da si pasivul si-o ia

| vocea a răspuns:

Salut pai este foarte simplu cel pasiv este acela ce ii place sa fie penetrat iar cel activ cel care ii place sa penetreze, adica unuia ii place mai mult sa fie feminin si sa traiasca acea stare de penetrare.

| Niklauss a răspuns:

Pai este chiar logic frate happy cel pasiv este cel care este babardit si activ este cel ce face treaba.

Sper ca am fost de ajutor.

| SERIALS explică (pentru Niklauss):

Cred ca cel pasiv e trandav, nu e in stare de nimic, de aia sta si sta

| SatanLovesYou a răspuns:

Top/bottom. Dar pa' romaneste.