| MirelaFnr a întrebat:

Ce inseamna "Iubirea e ca diareea "?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Era un banc: "Dragostea mea pentru tine este precum diareea. Pur și simplu nu ma pot abține"

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Probabil faptul că te ia pe nepregătite laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ofiintă):

Pfiuuu, probabil si posibil sa poata fi corecta aceasta interpretare. rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Fix asa e.

| Werrich a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O asemenea asemanare reprezinta O IMBECILITATE, pur si simplu. laughing

| MirelaFnr explică (pentru anonim_4396):

Explica,eu n am inteles acest raspuns niciodată!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie, cum sa compari o iubire care este un sentiment frumos, cu o căcare care pute, da l dracu de prost.

| MirelaFnr explică (pentru anonim_4396):

Uite ca compara.

| Paul754880338 a răspuns:

Adica se vindeca cu orez?!

Răspuns utilizator avertizat
| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ca e un jeg imputit, logic

| alinstefanvlad a răspuns:

Ca esti usurat cand scapi de earolling on the floor) Funda pls

| MirelaFnr explică:

Ideea este, când îl întreb dacă " Ma mai iubesti " el răspunde "Iubirea e ca diareeac

| anonim_4396 a răspuns (pentru MirelaFnr):

Ai grija ce faci si cum te comporti cu acest iubit, fiindca fenomenul medical de diaree este extrem de neplacuta si nedorita