| KiaraHoney a întrebat:

Ce inseamna iubirea pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Un sentiment puternic pe care il simti dar uneori pe care nu vrei sa-l simti dar el apare din senin
Un sentiment de fericire, momnte in care iti bate inima cu putere si te emotionezi. love struck
E placut acest sentiment.
(Funda)?:d

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sentimentul pentru care exist si pentru care e inca lumea in viata.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cel mai tampit cuvantstraight face nu suport cuvantul asta. odata ce l-am cunoscut, abia ma scap de el.

| Sonny a răspuns:

O Timisoreana, rece gheata.

| Candice a răspuns:

Mai exista cuvinte pentru asta?

| Chris a răspuns:

Lucrul care ma face sa zambesc de fiecare data cand ma gandesc la ea. Nu e nimic profund inca, ma consider prea tanar pentru asta. Dar fiorii primei iubiri ii simti al dracului de bine, indiferent de varsta!

| Bylok a răspuns:

Un sentiment pe care nu il pot explica.

Dar pentru tine ce inseamna?

| RockaruL a răspuns:

Un roz inchis...Un sentiment care uneori e bun si se arata sub forma unui ursulet de plus si care uneori este si rau, aratandu-se sub forma unui cutit care doreste sa injunghie pe cineva...

| MisterDariusBoy a răspuns:

Sentimentul acela cand iti bate inima atunci cand te saruti cu pers iubita.sa nu te saturi niciodata sa o saruti si sa-i spui Te Iubesc love struck

| Alisa7109 a răspuns:

Pentru mine iubirea este o stare a omului in acelasi timp frumoasa si grea.Este ca o felie de torta din care cu totii vrem sa gustam.

| Craciun_Izabela_1984 a răspuns:

Totul