| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna Justin Bieber pentru voi? Sau cum il considerati?! Dar Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Sunt intr-un fel de partea celor ce il urasc, dar nu il urasc... am vazut tot felul de filmulete cu el si mi se pare un baiat de treaba si respectos, dar nu-mi place cum canta.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scurt și la obiect: persoane publice!
Pa, pa.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sterge intrebarea

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Tu sti ca ai ramas un cpoil nu?

| nesuferit a răspuns:

Cine e justin bieber?

| missoriginal a răspuns (pentru nesuferit):

Imi place de tine.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Fiecare asculta ce vrea dar personal consider absurd sa ascult asa ceva.

| missoriginal a răspuns:

Pai pentru mine Justin Bieber+Selena Gomez=0 barat
Chiar nu pot intelege ce au unele fete cu asta...
Cunosc o multime de baieti care sunt mai draguti ca el de n ori.
Cat despre Selena saraca eu una zic ca e vai de capul ei si ea cu atatea dusmance pe capu'ei.Am citi o gramada de mesaje sau mai bine zis amenintari cu moartea la adresa ei.Serios ca chiar nu imi dau seama cum poate rezista(adica ma rog, stiu ca are bodyguarzi dar tot mi se pare stresant sa ma ameninte cineva cu moartea)
Chiar nu m`au interesat niciodata, nici unul din ei(mai ales JB)
Oricum, noi traim in Romania iar JB si SG nu au o foarte mare importanta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii consider o unealta de marketing agresiv care ii inebuneste pe americani.