| Dalina27 a întrebat:

Ce inseamna penetrare mai exact?

19 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Penetrare inseamna patrundere, răzbatere, răzbire, străbatere, străpungere, trecere (a parcurge dintr-o parte în alta).

| JohnnyBi a răspuns (pentru neluL):

Cred ca se referea din punct de vedere sexual. la tine sexul e razboi? trebuie sa razbati? laughing. sau treci prin femeie cum intra broasca-n cheie laughing.

penetrare = introducerea organului sexual masculin in cel feminin, sau in anus :\

| olnine a răspuns (pentru JohnnyBi):

Penetrare inseamna o armonie de culori in verde, o povara adusa celui mai mare fizician de muzica usor din intregul acvariu in care noi pestii traim foarte bine.

| neluL a răspuns (pentru JohnnyBi):

Cred ca se referea doar la penetrare! Adica la cuvantul in sine! Daca se referea la sex intrebarea trebuia sa sune in forma: ce inseamna penetrare din punct de vedere sexual? Penetrare nu trebuie sa te duca automat cu gandul la sex (vezi DEX sau DLRM) Este total gresita ideea de a te gandi direct la sex.
http://dexonline.ro/definitie/penetrare

| JohnnyBi a răspuns (pentru neluL):

A pus intrebarea la categoria dragoste si sex... mi se pare logic totusi straight face

| neluL a răspuns (pentru JohnnyBi):

Logic? Pai la dragoste si sex am devirusat computere online, am reparat erori din windows, am dat executabile la jocuri...vezi raspunsurile mele. Asa ca, ce este logic? ( m-am ''certat chiar si cu @chiorul (e categoria lui) ca-i iau painea de la gura big grin )

| JohnnyBi a răspuns (pentru neluL):

laughing) foarte bine asa. poate repari masini de spalat, frigidere si iei diploma de inginer la categoria sex laughing si dupa aia o sa fie ceva de genul: am "devirusat" femei, reparat erori in "windows" si "executat" jocuri laughing iti iese de o shaorma in 2-3 ani laughing

| neluL a răspuns (pentru JohnnyBi):

... poate repar...cam ce vreau eu! Important este ca stiu sa fac ceva! Shaorma nu stiu ce-i aia!

| Liviucu a răspuns (pentru neluL):

Nelule`, explica-mi si mie cum penetrez un betisor cu vata in ventilatorul de la procesor ca e plin de praf omule... laughing

| neluL a răspuns (pentru Liviucu):

Duda! De cand imi ceri tu mie sa-ti dau explicatii pe site? Ti se pare ca as dori sa port un dialog cu tine?

| Liviucu a răspuns (pentru neluL):

Puiut, calmeaza-te si nu jigni. Am glumit cu tine asa cum am facut-o si in alte zile, dar daca o zi esti OK si in alta nu ai chef e partea a 2-a. Atunci sterge-ti contul daca tot nu dai explicatii pe site. Degeaba esti expert daca nu stii sa vorbesti si sa te porti. Nu asa castigi popularitate. Anyway...

| BobbyTheOne a răspuns (pentru JohnnyBi):

Mal.sunt.cateva.gaurl...laughing)

| neluL a răspuns (pentru Liviucu):

Nici nu ti s-a uscat cerneala de cand esti pe site si deja vrei sa dirijezi traficul pe TPU.
Iti repet(prima data nu ai inteles) - nu imi spune tu mie ce trebuie sa fac (sterge-ti contul)! Nu cred ca suntem de-o seama si intr-adevar expert sunt tocmai pentru ca ''nu stiu sa vorbesc'' din privinta ta. Altii au considerat altceva!
In alta ordine de idei nu ma intereseaza popularitatea chiar la intrebarea asta! ...nu jignesc dar nu era momentul sa faci o gluma. Asa cred eu! In toate zilele sunt OK pentru toata lumea inclusiv si pentru tine.
So…take care!

| Liviucu a răspuns (pentru neluL):

Fine, data viitoare sa raspunzi doar intrebarilor puse la o categorie aferenta subiectului lor, ca vad ca doar la acelea ai chef de chef si nu oriunde. Faza cu cerneala si traficul, ma abtin, probabil esti vreun frustrat mai batranior care n-are altceva ce face. Daca tot imi dai de inteles ca as vrea sa ajung sus, observa cate raspunsuri dau eu saptamanal si cate matale, cate am dat eu din iulie de cand am cont si pana astazi fata de altii, apoi analizeaza care sta mai mult pe aici si abia apoi jigneste. De fapt stii tu sa faci altceva?! Contul meu? Sterge-l tu daca tot iti etalezi date false pe profil. Ca ma gandesc ca daca ai gura mare pe aici, ai pile si la admini. Asa cum esti tu nascut in 2000, asa si eu n-o sa fac ce vrei tu.
Te sterg din lista de prieteni imediat, sanatate.

| neluL a răspuns (pentru Liviucu):

Am ajuns la concluzia ca nu stii sa citesti! E a treia oara cand iti spun sa nu mai dai ordine pe site (data viitoare sa raspunzi doar intrebarilor puse la o categorie aferenta subiectului lor) Si tot a treia oara cand iti spun ca nu te jignesc (poate asa te simti tu acum sau asa te-ai nascut). Vad ca tu jignesti (frustrat).
Iti dau de inteles ca nu trebuie sa stau sa analizez alti useri si sa-i compar cu tine. Datele mele de la profil sunt cele care ti le da site-ul din default (eu nu am scris nimic la data de nastere tocmai pentru a vorbi cu utilizatorii de la egal la egal) 2. 000 este anul minim la care iti poti face cont pe TPU.
In legatura cu prietenia ramane la aprecierea ta (nu te-am cautat eu), poti sa ma bagi si la ignor, nu ma deranjeaza si de fapt este mai bine daca nu vrei sa te deranjeze raspunsurile mele.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Patrundere. vrei sa ti se explice si drumul sau cum adica"mai exact"?straight face
oricum, mai mult ca sigur stiai deja.laughing

| AlQaeda a răspuns:

Găurire

| athos01 a răspuns:

Sexual inseamna atunci cand penisul intra in vagin, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| Leggio a răspuns:

Penetrare
Bagă cocosul in cuib
Intră animalul roz in gaoz
Catelul vine la os