| Kafeeaua a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "femin" ...baietzi!
Descrieti!
funditaaaa!:*

Răspuns Câştigător
| xMoTaNeL a răspuns:

Feminin=sa fie finutza,sa nu injure ca pe camp, sa se imbrace frumos, sa fie frumoasa.si mai multe criterii care nu pot sa le zic aici...
Oricum in mare conteaza sa fie frumoasa si iti explic si de ce:Nu poti sa numesti finutza o balena de aia cat 2 scaune.Cat de simtita ar fi ea nu te lasa gura sa spui asa ceva.
Parerea mea. Daca e ceva gresit nu va umflati pe aici.

3 răspunsuri:
| Kafeeaua explică:

Ee...scz.feminin am vrt nu am obsbig grin

| frank1777 a răspuns:

Vrei sa zici feminin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie o fata cuminte,frumoasa,am eu o slabiciune pentru fetele cuminti, nu imi plac alea care se lasa goale,ci alea mai finute, sensibile, timide nu tupeistebig grinsper ca te-am ajutat