| smek a întrebat:

Ce inseamna pentru voi in adevaratul sens al cuvantului "IUBIREA"?

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sex baby, sex

| Ofiintă a răspuns:

Iubirea este un sentiment reciproc de afectziune intre doua persoana.
Cu totzii stim bine ca exista iubire in noi dar daca cealalta jumatate nu simte la fel asta nu se mai poate numi iubire
pa, pa

| SociallyDepressed a răspuns:

Iubirea e o boala fara de care nu esti sanatos.

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Iuberea este sentimentul cel mai puternic din lume pe care toti il simtim atunci cand intalnim persoana pe care o credem potrivita pentru noi...

| BomboanaCuCaramell a răspuns:

I= irelevanta
U= ura
B= boala
I= inventie
R= Rautate
E= Examenu` vietii
A= Amor love struck

| cypryan_3322 a răspuns:

Iubirea inseamna un sentiment placut dar nu trebuie pierduta!

| Rapture a răspuns:

Roaga'te sa-ti raspunda vreun copil de 11-12 ani. Ei stiu mai bine. Traiesc astia niste povesti de iubiri intense...:

| RapperuL_7603 a răspuns:

Iubirea este sentimentul de nesingurata-te, iubirea de ajuta sa treci peste orice obstacol, este un lucru minunat si pretzuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire=inventie
O inventie evreiasca ca sa nu-ti plateasca ca te-a f*tut.

| andreigroza19 a răspuns:

In 2 cuvinte Sex si...saruturi

| florryswetty a răspuns:

A iubi inseamna a trai viata celuilalt. Sa uiti de tine si sa te daruiesti cu totul celuilalt fara a astepta vreodata ceva in schimb, aceasta este adevarata iubire care te inalta si te purifica de tot ce e murdar in lumea aceasta.

| Bebe15_4650 a răspuns:

Iubirea adevarata e atunci cand e reciproca, durabila... si care se face mai puternica dupa ce intampina dificultati..nu cedeaza.

| zlat3 a răspuns:

Cand vrei sa faci ceva si celalalt te sustine nu spune nu