| MariJuanA_1296 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi >iubirea?:X:

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pentru mine iubirea este un feeling, un sentiment, o traire, o emotie puternica intensa care nu se aseamana cu nimic.

| MMadalina a răspuns:

Cel mai frumos sentiment pe care il poate trai o persoana:X:X

| mario a răspuns:

Sex ora la viteza by fernandolaughinglaughing

| AdelinaC a răspuns:

Acelasi suflet si aceleasi simtiri ascunse in 2 trupuri.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Un proces chimic care-i impinge pe oameni sa se procreeze.

| romeo78 a răspuns:

IUBIREA. Un fruct oprit. Desavarsirea relatiei de prietenie dintre doi oameni. Inseamna contopirea sufletului, inimii si trupului dintre doi oameni. Este ceva invizibil, de nedescris. numai cine traieste asa ceva poate fii fericit. Numai atunci actul sexual este desavarsit. Iti doresc succes in iubire!

| smileforme a răspuns:

Un mod de viata pe care cei care nu au iubit nu-l inteleg. happy :X:X

| pokemondoll a răspuns:

Pentru mine iubirea inseamna sa-ti arati sentimentele de baiatul/fata respectiv/a pe care o placi :X

| Oana1209 a răspuns:

Iubirea este cel mai frumos sentiment din lumea asta plina de minciuni. Te transforma, iti da mai multa incredere in tine. Te schimba, in bine, iti ofera o alta viziune asupra presoanelor din jur.Cand iubesti, ai fluturi in stomac love struck totul este roz, nimic nu mai conteaza, numai tu si el :Xlove struck.Cam asta inseamna iubirea pentru mine.happy

| NoAntidote a răspuns:

Iubire... e ceva frumos! care nu se poate defini prin cuvinte! depinde si daca iti este impartasita! te face sa plutesti.esti fericit!:X day dreaming