| anonim_4603 a întrebat:

Ce inseamna pozitia 69? cum e?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Daca 66 ar inseamna 2 oameni in pozitie verticala unul cu fata la celalalt... 69 ce poate insemna? daca nu te prinzi, priveste: http://gandeste.com/wp-content/uploads/2007/08/toopig.jpg

| viatadecacatt a răspuns:

Cum a spus si cretzufinish ca doar e 69, exprima inversul, e parca si o legatura cu cifrele astea intelegi tulaughing))

| cretzufinish a răspuns:

Descrierea poziţiei 69

Bărbatul se aşează pe spate, iar femeia se aşează invers, în patru labe, sprijinită în coate, peste el. Cei doi sunt aşezaţi invers, astfel încât bărbatul are capul la nivelul picioarelor femeii şi femeia are capul la nivelul picioarelor bărbatului.
Din această poziţie, fiecare poate stimula manual şi oral organele genitale ale partenerului.
Gasesti si pe google mai multe informatii. happy

| pendula a răspuns:

De la 13 ani stiam pozitiile frate.laughing

| eounik a răspuns:

Dai pe google la imagini scrii asa "position 69" happy e mai simpluwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o pozitie de facut sex