| 541730 a întrebat:

Ce inseamna sa il visezi pe baiatul pe care il placi dar poate el nu te place, dar sa il visezi asa aproape in fiecare seara?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte mult la el, iar subconstientul tau lucreaza si creeaza imaginea lui in visul tau.

| gigiro a răspuns:

Ca esti indragostita?

| ionika17 a răspuns:

Il visezi din cauza ca te gandesti la el si il doresti! Altceva nu este nimic! Creierul lucreaza si noaptea si de aceea il visezi! Pa, pa

| NoSmile a răspuns:

E posibil sa-l visezi din cauza ca te gandesti prea mult la el si iti faci tot felul de ganduri ''cum ar fi?'' sau.se mai spune ca atunci cand visezi o persoana ins ca a adormit cu gandul la tine

| Pufu a răspuns:

Înseamnă că te gândeşti ziua prea mult la el!:-)

| myky_8816 a răspuns:

Nu inseamna nimic. te gandesti prea mult la el si de aceea il si viseziwinking

| meri_7025 a răspuns:

Esti indragostita nebuneste de elsmugpoate si el te place love struck baftaaahappy