| KindKid17 a întrebat:

Ce intrebari iti pune o fata care te place?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Incearca sa te apropii putin mai mult de ea, si intreab-o ce fel de baieti ii plac...sigur s-ar da de gol laughing)
Fa-i complimente si chestii de genul, asta daca vrei sa-i arati ca o placi.
Eu fiind o persoana mai directa, ti-as recomanda sa-i spui direct ca-ti place de ea...dar ma rog acum depinde de tine.

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Te intreaba lungimea penisului

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce salariu ai asta e prima intrebare a fetei si a doua cand o duci la cumpărături, sti fetele sunt "moarte" după cumpăraturi shoping topite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce-i trece prin cap laughing
eu l-as intreba de ce uneori e rece, indiferent.
As vrea sa stiu tot ce-i trece prin cap, fara sa fie nevoie sa-l intreb.

| Ralukafay a răspuns:

"Ai prietena/iubita?"

| Christiana14 a răspuns:

Pai, sunt mai multe tipuri de fete: unele sunt directe, si dau semne... spre exemplu poze sau te complimenteaza, si fete care sunt indirecte (nu timide) care...pur si simplu le e frica si evita
De obicei, daca te place o fata, incearca sa vorbeasca cat mai mult cu tine sau sa petreaca mult timp pe langa tine.
Nu stiu ce intrebari ti-ar putea spune sincer; acum depinde, daca te cunoaste in viata reala, te intreaba ce-ti place sa faci si chestii de genul...iar daca e "virtual", iti pune intrebari despre tine
Te-ar mai putea intreba si ce-ai alege dintre
Whatever...nu stiu cat de mult ai inteles din raspunsul meu, dar sper ca te va ajuta cu ceva
^^

| KindKid17 explică (pentru Christiana14):

Un raspuns bun! Pai ne cunoastem de mult timp. Ieri am vorbit cu ea mai mult si m-a intrebat ce imi place sa fac, ce sport imi place, etc. Nu iau in calcul doar asta. Ca sunt mai multe semne ca ma place, dar to nu sunt sigur. Si eu o plac

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru KindKid17):

Incearca sa te apropii putin mai mult de ea, si intreab-o ce fel de baieti ii plac...sigur s-ar da de gol laughing)
Fa-i complimente si chestii de genul, asta daca vrei sa-i arati ca o placi.
Eu fiind o persoana mai directa, ti-as recomanda sa-i spui direct ca-ti place de ea...dar ma rog acum depinde de tine.

| AlinDurerea a răspuns:

Depinde de fată. Unele sunt directe: "Ai iubită/prietenă?", altele ușor subtile: "Sper că nu se supără prietena ta că vorbești cu mine", iar altele îți fac complimente și râd la absolut toate glumele tale. Chiar dacă tu nu o faci, ea îți trimite mereu mesaje și îți acordă atenție, din acestea rezultând că este interesată de tine. Poate să adopte anumite gesturi în preajma ta sau să încerce să deschidă o conversație cu tine, dar dacă te place sau nu, asta nu știe decât ea, iar la tine e suficient decât să simți.