| 3du4rd a întrebat:

Ce isi doresc majoritatea fetelor\femeilor de la un baiat\barbat, cum isi doresc acestea ca ei sa fie din toate punctele de vedere si in toate aspectele, ce le atrage cel mai mult la un baiat\barbat?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Banii, averea, bogăția etc.

| varcolaccc a răspuns:

Culmea ca un baiat care are grija de el : freza, sala, se îmbracă bine. Ma rog înțelegi tu, o fata nu are grija nici pe jumătate de ea cat are un baiat. Nu ma refer la curatenie sau la... Daca ai bani iti zic eu ca ai gagicii câte vrei

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Salut!
E o intrebare pe care toti ne-o punem atunci cand stii ca esti bun/buna si lucrurile decurg in defavoarea ta sau a relatiei.
In ciuda sacrificiului facut, trebuie retinut un lucru: nimic nu este etern; mai devreme sau mai tarziu va veni acel moment nedorit.
E normal ca un baiat sa-si doreasca o fata frumoasa, cu un suflet mare, daca mai are si scoala, un serviciu e si mai bine...
O fata isi doreste un baiat serios, frumusel, respectuos, cu un serviciu...
Lucrurile difera de la om la om, de la caracter la caracter. Pana la urma, nu conteaza neaparat toate chestiile astea. In orice clipa poti pierde toata averea, in orice clipa poti ajung din om normal si sanatos, intr-un scaun cu rotile, in orice moment poti sa treci in nefiinta... conteaza sa fii iubitor si ingaduitor, deoarece atunci cand n-om mai fi, sa spuna lumea ca a plecat unul bun, nu o jigodie!
Caci foarte inteligent a fost cel ce a zis: UNDE DRAGOSTE NU E, NIMIC NU E!
Dragostea si iubirea fata de "jumatatea ta", fata de aproapele tau e mai importanta decat orice lucru in lumea asta!