| anonim_4396 a întrebat:

Ce își dorește un bărbat într-o relație? Ci și pat?!
Ma refer cum ar fi vedea iei relația perfect sau sexul în pat
rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Ceva imi spune ce daca sexul are loc numai in pat nu e perfect. Barbatii au fantezii diferite dar in general nu se feresc sa iti spuna daca esti deschisa sa incerci. In rest isi doresc lucruri normale: iubire, respect, apreciere si sa fie lasati in pace cand se joaca pe Playstation sau se uita la meci.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un pat de 2 persoane ar fi de doritlaughing Ce varsta ai de te preocupă sexul? Școala nu te preocupă? Notele, lecțiile, lasă sexul ca nu esti de el.

| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te cand inveti sa scrii corect si la modul serios, nu in bascalie.
Daca te-a apucat deja rasul, atunci chiar nu are sens sa ne dam silinta sa-ti raspundem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie o companie feminina, sa fie submisiva.
Vise, nu existã relatia perfecta cum nu existã nici unicorni.

| 1Dezaxat a răspuns:

Ia-ti un dictionar inainte sa pui intrebari.