| cristi202 a întrebat:

Ce îți place cel mai mult la partenerul(a) tău(ta) (nu doar fizic)? Ce te incita (înnebunește) atunci cand stai în fata lui(ei) happy?

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sufletul ei m-a atras pentru ca e foarte sufletista și iubitoare.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Cum se poarta cu mine.Sa ma respecte, sa ma atraga fizic, sa ma atinga.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ce mă înnebunește? Hmm când sta în bratele mele și îmi șoptește big grin. Ce îmi place cel mai mult? Cum gândește, cum vorbește, cum se comportă, maturitatea ei. Și multe altele tongue.

| danaieladaniela a răspuns:

Buna. Nu am partener, deci nu o sa raspund la aceasta intrebare.

| cristi202 explică (pentru danaieladaniela):

Și totuși ai răspuns. Printr-o negație. happy
Fie ca, cit de curand, sa găsești un partener, ca să poți răspunde la întrebare.

| MariaMaia879 a răspuns:

Exista fel si fel de oameni si fiecare cu placerile lui! Multi spun ca ii atrage sufletul, asta e logic, ca trebuie sa te iubeasca, alfel nu ar mai sta cu tine. Pe mine ma atrag cuvintele lui, atunci cand suntem doar noi doi si ne permitem ne mai vorbim 'urat', daca ma intelegi, plus glumele lui mai deocheate. Mie una nu mi-ar placea un barbat monoton, cu prea multe dulcegarii ca fac diabet. Nu suport persoanele care se cred sfinte si care in realitate si ar dori sa fie cu cel mai pervers om. So please, do what you want!

| cristi202 explică (pentru MariaMaia879):

Te înțeleg. Parca ai fii soția mea? Și ea ar spune la fel. Nici ei nu ii plac dulcegăriile, deși, cand folosește zaharul în relație, chiar de e puțin, e foarte dulce, și îmi place asta. Și noi vorbim "urit", cei ce ne-ar vedea ar zice ca ne certam, ca ne jignim, dar noi glumim. Odată ne-a prins mama mea vorbind asa, credeam ca nu ne aude, și a zis : "Cum, asa vorbești tu cu soția ta?" Și amindoi am ris bine, dar a trebuit sa ii explicam situația. Eu cred ca asta e un semn de maturitate în cuplu, cand poți spune orice știind ca cel de lingă tine înțelege sensul, ironia, și chiar nu te temi sa vorbești "urit".

| Vandici1Matei2 a răspuns:

Sufletul ei m-a atras pentru ca e foarte sufletista și iubitoare.

| cristi202 explică (pentru Vandici1Matei2):

Dai copy-paste la răspunsuri? happy