| Wololol a întrebat:

Ce "joc" sa fac sa sarut o fata? Gen "inchide ochii" dar mai original. Fara jocuri ca adevar sau provocare. Ceva cand suntem singuri. Vreau idei originale! Mulțumesc :3

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Nu iti ajunge ce ti-am zis mai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai nevoie de jocuri d'astea? Sarut-o pur si simplu, chestiile astea trebuie sa vina pe moment nu sa fie planificate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poker pe porunci, ai pierdut inchide ochii sa te sarut laughing

| BlitzLikeXd a răspuns:

Pai sa va sarutati si sa va masturbati

| Lyndsey a răspuns:

Am eu o ideea care sigur ii va placea. Ce zici de ceea ce voi scrie>?:
Ii cumperi un breloc de cheie cu doi copii/ adolescenti care se saruta si il dai ( e important sa fie noaptea ), dupa care ii spui:"Vrei sa facem si noi ca ei?". Nu astepti sa-ti raspunda, pentru ca practic nu are ce sa-ti raspunda, dupa care o saruti sincer si cu dragoste, tinandu-i fata in mainile tale.

| AlexFR a răspuns:

Nu planifica nimic, ca nu o sa-ti iasa, stiu ca mi s-a intampat si mie, trebuie sa vina de la sine... Uita-te FIX in ochii ei si incearca sa o saruti si vezi ce iese! Bafta!

| VasileAlecsandri a răspuns:

Puteti juca 15 lei oral sau 25 lei anal.

| Trollerasdf a răspuns:

Pai incearca sa ii zici cand sunteti singuri ceva de genul:
-Auzi asta?
Ea o sa se uita in stanga si in dreapta si atunci cand isi intoarce capul sarut-o :3

| InTheEnd121121212121 a răspuns:

Paiiiii.thinking bunalaughing... cand sunteti singuri povesteste cu ea nu sa stai ca mutu fi amuzant.fa-o sa rada si sa se simta bine. dupa acea va opriti int-un loc unde nu e nimeni te pui in fata ei o iei de maini zambesti frumos si ii spui sa inchinda ochii i o saruutihappy. sper ca-ti va fi de folos ce ti-am spus:*:*:*