| andreiutzucu a întrebat:

Ce jocuri pc multiplayer stiti (nu cu masini sau cu impuscaturi jocuri gen Mortal Kombat sau de genu 2 merg intr-o aventura la fel ca jazz jackrabbit)

7 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Dark messiah of might and magic.Are cerinte de sistem cam mari(: Procesor: Pentium 4 @ 2. 6GHz / Echivalent sau mai rapid Placa video: 128MB RAM: 512MB Spatiu HDD: 7000MB Nota: DirectX 9.0c SO: MS XP/2000-Cele minime)dar merita jucat.

| nick7856 a răspuns:

Incearca TRINE 1 SAU TRINE 2 sunt foarte frumoase!

| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Gta san andreas, descarcat samp, alegi server eu dau jos la hosted si joc un super server rss Romania

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Minecraft cere putina memorie dar pentru a juca multiplayer iti trebuie un window 7 sau 8. Sper ca ti-a folosit rasunsul

| Agentu007 a răspuns:

Intra pe http://www.go4gamespc.com/ si gasesti tot felul de jocuri de jucat in multiplayer la download.

| roberth2015 a răspuns:

Minecraft!

| Dave123 a răspuns:

Assassin creed, prototype, naruto ultimate ninja storm. funda?