| Verdasco a întrebat:

Ce le atrage pe fete la baieti? Ma refer la aspectul fizic.

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ochii albaştrii.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ochii albaştrii.

| youmail a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Fundul, modul cum se imbraca, adica sa fie curati, bine, si corect imbracati,
parul sa fie ordonat, hainele sa fie ok. o camasa nu strica,
discutiile interesante, dar nu prea filozofice,

fiecare fata e unica cum fiecare baiat e unic asa ca fiecaruia ii va place un anumit lucru, nu exista neparrat un tipar, desi sunt unele generalitati.

Nu utia de ''vorbe, su vrajaeala'' nici unei fete nu ii place sa vb cu un prost sau cu unu care doar se linguseste dar are doar vorbe goale

Hm... dar de ce sa iti vand eu toate secretele in loc sa iti iau toate fetele?!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Youmail,eu sunt fată.Şi nu-nţeleg de ce-mi înşiri toate aceste comentarii.Verdasco a întrebat ce este plăcut la aspectul fizic.

| BlancaFantasma a răspuns:

Ochii,buzele,parul chiar si fundulhappy totul.

| Alex_1359 a răspuns:

Un corp bine definit, un par calumea facut smug

Răspuns utilizator avertizat
| Meandjustme a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi(fetele) avem propriile gusturi.Asa ca iti pot spune doar din punctul meu de vedere :Evident prima data ma uit la fata si anume daca tenul e curat, zambetul e un punct important, frizura e extrem de importanta pentru mine.Nu trebuie sa aiba o frizura banala, ci putin lunguta, in scari de ce nu, deci sa aiba grija de parul lui pe mine asta chiar ma atrage la un baiat.Bineinteles his features sa fie dragute. Ochii marisori nu conteaza culoarea,nasul micut, buzele medii/mari.Iar la corp sa fie slabut, destul de inalt(pana in 180).Ce mi se mai pare atractiv la un baiat este felul in care se imbraca,gen:blugi skinny, tricou, blazer ceva accesorii de ce nu etc.In concluzie mi se par atractivi baietii care au grija de ei si se ingrijesc.Eu cam ti-am descris baiatul ideal pentru mine din punct de vedere fizic but ehh ai inteles tu.E un punct important.Si nu stiu fete carora sa nu le placa asta.Bine poate nu sunt atat de perfectioniste ca mine dar in general cam asa e.^__^
Ps:Asa ca baieti va rog aveti grija de voi asta nu e doar ceva femeiesc e ceva mai mult decat normal.

| kamitza a răspuns:

Sa ai ba muchi si ochii si fata.