| Allexygv a întrebat:

Ce le exicita pe fete cel mai tare... vreau sa vad raspunsuri si din partea fetelor.

11 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Suculent de la sculament....sau?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este un lucru comul pentru absolut toate fetele care sa le excite (pe o treapta de masurare) la fel si in egala masura si proportie.

| Sofer a răspuns:

Un băiat frumos ca din povesti. Acel făt frumos.

| alina2k18 a răspuns:

Logan alb si meniu de la Mc la 5 lei si suntem fleasca joswinking
laughing

| Werrich a răspuns:

Un portofel plin de bani, un Lamborghini, chestii mărunte

| ShaOfHatred a răspuns:

O persoană cu care chiar am ce vorbi și mă stimulează psihic în continuu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunul simț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta de o luna in Hawaii, un lamborghini, o vila pe plaja cu 3 piscine, sauna si jacuzzi... chestii esentiale.

| StefanE2019 a răspuns:

Un Logan cu tobă Sport

| Georgexyz99 a răspuns:

Banii, muschii, bmw ul si vila de lux

| Alexik21RO a răspuns (pentru Georgexyz99):

Bmw e46 e destul?